Při nákupu produktů Biorythme nad 499 Kč získáte zdarma odličovač očí Okno do duše 30 ml ❤

Jemnô Sójová svíčka Bylinková zahrada - Rozmarýn a máta 90 g

Krásná kolekce inspirovaná bylinkovou zahrádkou je tvořená třemi unikátními vůněmi, z nichž každý si najde svou oblíbenou.

Sójová svíčka Jemnô je zdravější alternativou ke klasickým parafínovým svíčkám či voskům. Je šetrnější k našemu zdraví a je také ekologičtější. Je vyrobena ze 100% sójového vosku bez GMO a dalších příměsí. Svíčka je ručně odlévaná a bez přidaných barviv. Knoty jsou čistě bavlněné. 

Při hoření se do ovzduší neuvolňují škodliviny jako při levných parafínových svíčkách. Díky silicím jejich vůně neškodí, naopak má aromaterapeutické účinky. Sójové svíčky navíc vydrží hořet mnohem déle než ty parafínové.


  • Skladem
360 Kč
Kategorie: Zdravé svíčky
 

POUŽITÍ: Před každým zapálením svíčky zkraťte vyčnívající knot na délku cca 0,5 - 1 cm. Díky tomu zabráníte silnému hoření a svíčka vydrží hořet déle. Doba hoření je cca 25 hodin.

UPOZORNĚNÍ: Nenechávejte hořet svíčku bez dozoru. Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Nekonzumujte. Nepřenášejte hořící svíčku. Umístěte ji mimo dosah hořlavých materiálů a mimo průvan. Dbejte na dostatečný prostor mezi dvěma zapálenými svíčkami - aspoň 10 cm.

SLOŽENÍ: 100% přírodní sojový vosk, čisté přírodní silice, 100% bavlněný knot.

  • Rozmarýn - uvolňuje křeče a pomáhá při vykašlávání. Osvěžující vůně rozmarýnu pomáhá při koncentraci a podporuje činnost mozku.
  • Máta kadeřavá - osvěžující vůně, uvolňuje, působí antidepresivně. Působí také jako jemný repelent. Je účinná i při bolestech hlavy. 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: