Při nákupu nad 2 200 Kč na Vás v košíku čeká dáreček ❤

HANDMADE BEAUTY Laky na nehty Plum, Coconut a Jamaica Flower

Plum - podle názvu bych čekala tmavou švestkovou, jako třeba u rtěnky. Ale nene. Plum je světlá levandulová, která nemá se švestkami vůbec nic společného. Je ze stejné odstínové paletky jako Jamaica Flower a když je vedle sebe srovnáte, máte pocit, že jsou jen „jinak fialkovo růžové„. Plum v jedné vrstvě kryje tak na 70% a vypadá tajemně něžně, řekla bych. Když nalakujete vrstvy dvě, odstín získá grády a stane se z něj suverénní barva, která rozhodně upoutá. Jednovrstvá manikúra je jemná a zajímavá. Do dvou vrstev běžtě, když si věříte a chcete vypadat upraveně, ale tak nějak nesvázaně a jinak.

Coconut – je předposlední stupeň mezi bílými nehty a nahou manikúrou. V jedné vrstvě budou nehty vypadat mimořádně úhledně (ok, je to pošahané slovní spojení, ale neuvěřitelně trefné!), sofistikovaně a můžete je tímto stylem nalakovat kamkoli. Je fuk, jestli se chystáte na obchodní schůzku, skočit padákem, nebo fotit produkty na e-shop. S Coconut nemůžete šlápnout vedle, i kdybyste se snažili sebevíc. Je to nejspíš ten nejvíc univerzální lak na světě.

Jamaica Flower - je světle fuchsiovorůžová se studeným podtónem a bez oranžového nádechu. Být krapet zářivější, mohla by sklouznout k barbínkovské růžové. Ale není. A kdyby byla tmavší, nebyla by na pohled tak mile odlehčená. Jamaica Flower je barva, kterou si nalakujete pro bezstarostnou náladu, když je venku už dlouho šedivo a pošmourno. Je to hravý, veselý a milunký odstín. A když s ním nalakujete i nožky, neubráníte se při ranním vstávání úsměvu, kdykoli vám pohled sklouzne dolů. Tohle je roztomile povedené!

Obrovskou výhodou všech laků na nehty Handmade Beauty je, že si s nimi nalakuje výstavní drápky i nešika, který to přehnal s denní dávkou kofeinu a teď se třepe jak drahý pes. Štětečky jsou střižené asi nejlépe, jak jsem kdy u laků na nehty viděla. Jsou placaté, širší a se zaoblenými okraji. Nejde přetáhnout a nejde se na nehet netrefit. Zapomeňte na všechny tenké kulaté a dlouhé štětečky, kdy musíte mít během lakování vyplazenou špičku jazyka, pohyb částic kolem vás musí ustat a vy na pár vteřin přestanete i dýchat, jak se musíte soustředit. Tady prostě jen vezmete štěteček, napůl jej otřete o hrdlo lahvičky, 2-3x přejedete po nehtu a máte hotovo.

Abych to nějak šikovně shrnula – hledáte-li klasiku nad klasiky, která se bude fantasticky lakovat a stane se vaší sázkou na jistotu a manikúrovou láskou (a tím jsem si jistá!), vřele doporučuju odstíny Apple, nebo Cherry. Toužíte-li po čistých a upravených nehtech, kterým je ale třeba dodat trochu té štábní kultury a šmrnc, vsaďte na Guava, nebo Coconut. Spokojenost zaručena. A když si chcete trošku zablbnout a vystřídat klasiku za něco hravého a instantně zlepšujícího náladu? Jamaica Flower, nebo Plum to jistí.

563e853d642a3dde4a3db9477135ddba PLUM
 
Kouzlo švestkového sadu, který se ocitne na Vašich rukou. Relaxační a harmonický odstín. Netoxické složení a perfektně...
7e7c53279a7f517fd67e6eb1b228b2d0 COCONUT
 
Průsvitná bílá jako vnitřek kokosu, taková je jemná barva Coconut. Vyrazte do světa s krásně přirozenými a upravenými...
87df056489a28e06b0af47c9181a5d2b JAMAICAFLOWER
 
Fuschiový odstín doslova srší exotikou. Přenese vás do prosluněného a vibrujícího Karibiku. Netoxické složení a perfektně...