Při nákupu nad 2 200 Kč na Vás v košíku čeká dáreček ❤

ERE PEREZ Rýžový bronzer Roma a tapioková tvářenka Paris

Co se barev týče – podle fotek v e-shopu jsem čekala Paris malinko růžovější a Roma o trošku víc hnědou. Ve skutečnosti Paris vypadá, jako kdyby mi někdo kapátkem nabral z pleti můj podtón a barvu kůže, odstín vymyslel koncentrovanější a slisoval jej do velmi jemně vonícího pudříku. Toto je ta nejkrásnější a nejpřirozenější tvářenka na světě, kterou jsem kdy mohla dostat do tlapek. Jsem nadšená a spokojeně se pousměju, kdykoli po ní sáhnu. To, co jsem od tvářenky ve skutečnosti čekala, bych vynásobila ještě tak stovkou!

Bronzer je víc do bronzova, než do hněda a já u něj snad i radostně nadskočila, když jsem ho poprvé vyzkoušela na kůži! Když se totiž opálím, jdu automaticky do bronzova s lehkým nádechem žluté. Nikdy se neopaluju do rudé, nebo hnědé. Jsem bronzová. A je fuk, jaký opalovací krém použiju. Můj taťka to má třeba stejně, takže tuším vítr vane od genetiky. Bronzer Roma je obdobou tvářenky Paris pro mou letní kůži. Ale dokonale! Já vám mám z obojího takovou radost! Sice dlouhé vybírání, ale tak neuvěřitelně šťastná ruka! Ejchuchu!

Nanášení obojího je super primitivní a na rozdíl od jiných produktů, u Ere Perez se nemusíte bát, že byste to přehnali a vyrobili si na tváři ostře konturované čáry. U tvářenky i bronzeru vrstvíte odstín po troškách a máte plnou kontrolu nad tím, jak výrazný výsledek bude. Ohledně výdrže – večer mám tamponek barevný tak, jako kdybych se nalíčila před chvílí, z čehož (nejen) soudím, že bude perfektní.

5f7ebb516d733
 
Přírodní tvářenka ve formě lisovaného pudru v přirozeném nude odstínu je vyrobena z kořene manioku. Dodává pleti teplý...
ere perez ryzovy bronzer a tvarenka roma 3566.2090501982
 
Přírodní bronzer a tvářenka v jednom ve formě lisovaného pudru pro nejpřirozenější barvu a zdravou záři. Základ tvoří...