Při nákupu nad 2 200 Kč na Vás v košíku čeká dáreček ❤

TABITHA Suchý šampon pro tmavé vlasy

Prsty jsem si na hlavě vyčísla pěšinku a 2-3x podél ní nasypala suchý Tabitha šampon. To samé jsem provedla na celé hlavě asi 3x. Poté jsem bříšky prstů celou hlavu jemně promasírovala a vlasy pocuchala. V návodu se píše, že máte vlasy pročesat a třeba ještě profoukat studeným vzduchem z fénu, ať zbytky prášku dostanete pryč. Já vlasy pročesala kartáčem, znovu pocuchala prsty a mrkla do zrcadla. Semo tamo mi ve vlasech zůstalo trošku pididrobků, ale stačilo ještě jednou čísnout a byly pryč.

Výsledek? Nadýchané vlasy, které vypadají jako druhý den po mytí. Tedy ne ten první rozlétaný den, kdy si čerstvě umyté vlasy dělají, co chtějí a nijak nedrží, ale až ten druhý, kdy se dají snadno upravovat a vypadají nejlíp. Spokojenost? Pchááá, to je slabé slovo! Jsem z šamponu příjemně překvapená a rozhodně je to věc, kterou v tomhle složitém světě upotřebím! :-D Ne, že bych byla tak líná si mýt vlasy. Ale proč interval neprodloužit třeba o den, když je to takhle jednoduché?

tabitha suchy sampon pro tmave vlasy 75 g 4043.217084881
 
Práškový suchý šampon pro tmavé vlasy obsahuje čistící směs terapeutických rostlin (bílý čaj, acai, kopřiva, kostival lékařský,...