Novinka

KVITOK Hydratační tělový krém SENSES Universe 100 ml

Lehký hydratační tělový krém poskytuje pokožce potřebnou dávku hydratace a výživy díky kombinaci dvou typů kyseliny hyaluronové a obsahu zvláčňujících rostlinných olejů. Pokožku zanechává vláčnou, hebkou a úžasně voňavou!

Jedinečná svěží zelená vůně vás okouzlí lehkým závanem citrusů v kombinaci se zeleným jablkem. Květinové tóny v srdci doplňuje dřevité aroma pačuli, vanilky a santalového dřeva v základu za vzniku extravagantní exploze svěžích vůní. 

Krém obsahuje kombinaci dvou typů kyseliny hyaluronové pro okamžité i dlouhodobé zlepšení hydratace vaší pokožky. Meruňkový a avokádový olej zbavují pleť nepříjemného napjatého pocitu, obnovují elasticitu a podporují tvorbu kolagenu. Olej z lískových oříšků má ochranný a regenerační účinek.

Olej z hroznových jadérek brzdí odbourávání kyseliny hyaluronové z pokožky, takže v ní pomáhá udržovat potřebnou vlhkost. Bambucké máslo výborně regeneruje, změkčuje a sjednocuje pokožku. Vitamín E díky svým antioxidačním vlastnostem podporuje ochranu pokožky před volnými radikály a vlivy vnějšího prostředí, jakými jsou UV záření či znečištění. Květinová voda levandule pokožku zvláčňuje a zklidňuje.


  • Momentálně vyprodáno
299 Kč
Kategorie: Tělová mléka a jogurty
SLOŽENÍ: Vhodné pro vegany
Položka byla vyprodána...
 

POUŽITÍ: Malé množství krému naneste na umytou (ideálně i navlhčenou) pokožku celého těla a jemně vmasírujte. Textura krému je jemná, velmi lehká a při aplikaci stačí použít opravdu malé množství. Lehká konzistence krému se rychle vstřebává, nelepí a nezanechává mastný film. Nepoužívejte na pleť.

SLOŽENÍ: Lavandula Angustifolia Water (květinová voda Levandule), Cetearyl Olivate-Sorbitan Olivate (estery mastných kyselin z olivového oleje), Prunus Armeniaca Dulcis Oil (meruňkový olej), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Persea Gratissima Oil (avokádový olej), Corylus Avellana Seed Oil (olej z lískových oříšků), Vitis Vinifera Seed Oil (hroznový olej), Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo), Glycerin (rostlinný glycerin), Lecithin (slunečnicový lecitin), Aroma (směs 100% čistých parou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin), Sodium Hyaluronate (kyselina hyaluronová), Tocopherol (vitamín E), Xanthan Gum (xantanová guma), Sodium Levulinate (sůl kyseliny levulové – přírodní rostlinná kyselina), Sodium Anisate (sůl kyseliny anýzové – přírodní rostlinná kyselina), Phytic Acid (kyselina fytová – přírodní rostlinná kyselina), Citric Acid (kyselina citronová – úprava pH), *Benzyl Salicylate, *Citral, *Citronellol, *Coumarin, *Limonene, *Linalool.

*vyskytující se přirozeně v silicích

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: