Jemnô Sójová svíčka Jsi krásná 150 g

Sójová svíčka Jemnô je zdravější alternativou ke klasickým parafínovým svíčkám či voskům. Je šetrnější k našemu zdraví a je také ekologičtější. Je vyrobena ze 100% sójového vosku bez GMO a dalších příměsí. Svíčka je ručně odlévaná a bez přidaných barviv. Knoty jsou čistě bavlněné. 

Díky éterickým olejům z geránia, levandule a růže má svíčka překrásnou květinovou vůni, která bude vždy připomínat, že každá z nás je krásná.

Při hoření se do ovzduší neuvolňují škodliviny jako při levných parafínových svíčkách. Díky 100% přírodním silicím jejich vůně neškodí, naopak má aromaterapeutické účinky. Sójové svíčky navíc vydrží hořet mnohem déle než ty parafínové.

Každá svíčka ze zamilované kolekce "Jsi" je dárkově zabalená s kartičkou "Ďakujem, že si...". Svíčka navíc dostala klobouček, aby se do ní neprášilo, až bude čekat na poličce na zapálení :)


  • Skladem
398 Kč
Kategorie: Zdravé svíčky
 

POUŽITÍ: Před každým zapálením svíčky zkraťte vyčnívající knot na délku cca 0,5 cm. Díky tomu zabráníte silnému hoření a svíčka vydrží hořet déle - cca 40 - 42 hodin.

UPOZORNĚNÍ: Nenechávejte hořet svíčku bez dozoru. Skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Nekonzumujte. Nepřenášejte hořící svíčku. Umístěte ji mimo dosah hořlavých materiálů a mimo průvan. Dbejte na dostatečný prostor mezi dvěma zapálenými svíčkami - aspoň 10 cm.

SLOŽENÍ: 100% přírodní sojový vosk, čisté přírodní silice (levandule, geránium, růže), 100% bavlněný knot.

  • Geránium - má výrazně květinovou vůni, působí antidepresivně, zklidňuje a harmonizuje. Působí i proti bolestem hlavy. Ženám pomáhá při zvládaní premenstruačního syndromu a v menopauze. Dokáže totiž stabilizovat ženské hormony a při menstruaci dokonce zmírnit krvácení.
  • Levandule - má zklidňující účinky, pomáhá při nespavosti a úzkostných stavech, navozuje pocit pohody a porozumění, pomáhá při bolestech hlavy a migrénách.   

  • Růže - snižuje pocity zoufalství a melancholii nahradí dobrou náladou. Ruža pomáhá rozptýlit náladovost, překonávat pocit frustrace, žárlivosti a uraženosti. Motivuje a podporuje lásku.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.