Při nákupu nad 2 300 Kč na Vás v košíku čeká dáreček ❤

ALMARA SOAP Přírodní mýdla Božské maliny, Babiččina zahrádka, Opojný zimolez

Nejlepší moment při rozbalování balíčků? Ta část, kdy kosmetice nakukujete pod víčka a zkoušíte k ní přivonět, jaký bude první dojem. Ničím nerušených 5 minut, kdy plujete na voňavém obláčku a už se v duchu vidíte, jak všechnu tu nádheru testujete na vlastní kůži. Na cosi podobného jsem se těšila i před pár dny, kdy mi přišla zásilka od Martinky z Biobalíčku. Ovšem to, co se dělo při rozbalení, jsem nečekala ani ve snu. Jakmile jsem kobercákem rozčísla přelepovací pásku a balíček otevřela, jako bych se přenesla do jiného světa! Z útrob krabičky se linula tak dokonalá vůně, že jsem nevěděla, jestli mě vrací víc do dětství, připomíná předloňské Vánoce, nebo nejlepší dovolenou.

Božské maliny - Podle popisku byste měli ve vůni najít „čerstvé vyzrálé maliny a ostružiny, které jsou namíchány s italským bergamotem, hruškou, švestkovým vínem, vanilkovou orchidejí a kašmírovým pižmem“. Zajisté chápete, proč jsem měla okamžitě jasno, že tohle mýdlo ANO! Popravdě říkám, že kdybych měla v aroma rozklíčovat všechno výše uvedené, skončila bych s odpovědí jako „emmm… nějaké sladkokyselkavé ovoce? Bobulky? Rozmačkané jahody s cukrem?“ Každá barevná vrstva voní trochu jinak – bílá je podle mě klasická mýdlová s kapkou vanilky, světlá růžová je jahoda a malina a kdybych chtěla spodní červenou k něčemu hodně přirovnat, byla by to švestka. Nebo víno z ní. To jsem ještě neměla. Ale jestli voní takhle, potřebuju ho nutně ochutnat!

Babiččina zahrádka - Název k mýdlu perfektně pasuje! Kdyby moje babička vyráběla mýdlo, vsadila bych půl botníku (jedny boty jsou málo), že by vypadalo podobně. Jak barevně, tak by nechybělo posněžení bylinkami – v tomto případě květy měsíčku. Krása!

Opojný zimolez - Jediné mýdlo, které jsem zatím nenamočila. Prostě nemůžu. Dělá mi společnost na malém talířku na pracovním stole a používám ho jako ozdobu a osvěžovač vzduchu a vzpomínek v jednom. Vlastně ani nevím, jak vypadá a voní zimolez, nebo tuberóza, které tvoří základní vonnou kompozici. Dokážu si k tomu přimyslet až nektarinku, třešni, jasmín, růži, santalové dřevo a možná pižmo.

ALMARA SOAP Přírodní mýdlo Božské maliny 100 g
 
Přírodní, designové, ručně vyráběné mýdlo Božské maliny je určeno pro všechny, kdo si chtějí dopřát extra voňavý zážitek v...
ALMARA SOAP Přírodní mýdlo Babiččina zahrádka 90 g
 
Přírodní mýdlo Babiččina zahrádka je provoněné tradiční vůní nádherné geránie a měsíčku jako za časů našich babiček. Je vhodné...
ALMARA SOAP Přírodní mýdlo Opojný zimolez 100 g
 
Přírodní, designové, ručně vyráběné mýdlo s úchvatnou sladce květinovou vůní. Kromě zimolezu směs obsahuje i tóny...