Při nákupu nad 2 200 Kč na Vás v košíku čeká dáreček ❤

HEMPTOUCH Rozjasňující esence a čistící pleťová emulze

Esenci používám po kompletním odlíčení a vyčištění pleti a před séry a krémy. Každé ráno a večer. Jednu pumpičku. Někdy i půlku. Jak mi to vyjde. A co je na vodičce tak strašně super, že to stojí za řeč a všichni z toho jdou do kolen? Tak předně účinek. Je okamžitý. Jak živá voda. Máte mdlou pleť? Použijte esenci. Jako kdybyste do 5 minut vtěsnali pár hodin spánku, dvojité kafe a příjemnou procházku. Pleť je zdravá a jasná. Na dotek nemastná. Nepne. Nelepí. Nedělá nic, co nemá. Často je můj obličej po esenci tak moc v pohodě, že zapomenu i na další péči (snažím se o několikaminutový odstup mezi produkty – v ideálním případě). Mám po Hemptouch jednoduše pocit hebké měkké pleti, které vůbec nic nechybí. Připomíná mi rozjasňující vyhlazující bázi pod make-up. Ale ve své nejzdravější možné variantě.

Co je u emulze nejzásadnější, je její maximální funkčnost v době, kdy se „ohážete“. Čili u mě pravidelně 1x do měsíce (bez užívání HA si musíte hezkou pleť zasloužit sami!), nebo když pažravě sním něco, co bych neměla a vyhodí se mi to na obličeji v podobě pupínků, jak usvědčující cejch. Kromě toho, že emulze umí během dvou dní zázračně pozasychat už vzniklé příšernosti na obličeji, dokáže i výrazně zmínit projevy dalších vznikajících. Jakože to tolik nerudne a nebolí. Jo a taky skvěle funguje na černé tečky! Prostě je likviduje, mizíkuje, či co já vím, kam je to uklidí. Ale Hemptouch čistítko a černé ťupky prostě nikdy nebudete mít na obličeji současně. Jednoduše ne-e.

Po použití je pleť DOKONALE čistá (testováno micelárkou i olejíčkem) a co je zajímavé, tak mě kůže nijak výrazně nepne. Přestože jsem ji umyla vodou a gelem. Mám normálně suchou pleť, která kdyby měla ruce, tak mě zfackuje pokaždé, když ji zapomenu natřít krémem. Po vyčištění Hemptouch emulzí je sice pleť ve střehu, ale není nervózní. Je tam nějakých 10%, které se těší na krémování, nicméně zbylých 90% se nikterak nezneklidňuje. Popisuju to aspoň trochu pochopitelně, že jo? :-)

purifying face cleanser wOblíbenec
 
Tonizující čisticí pleťová emulze čistí ucpané póry bez vysušování pleti, obnovuje její rovnováhu a pomáhá udržet její...
hemptouch hydratacni esenceOblíbenec
 
Hydratační rozjasňující emulze od Hemptouch představuje aktivní koncentraci účinných přírodních látek a antioxidantů. Přináší...