Při nákupu nad 2 300 Kč na Vás v košíku čeká dáreček ❤

KVITOK Pleťové sérum Rostlinný kolagen

Se sérem se mi velmi dobře pracuje. Je vodnatě gelové, geniálně se roztírá a mně připadá, že pleť normálně něco pije, když si ho nanesu na obličej. Když dám séra zkusmo víc (3-4 kapky), mám pocit, že mi pleť dokonce snad chladí, nebo co. V takovém případě to ale chce tak 5 minut, než nanesu něco dalšího – pleť chvilku lepí. Při použití doporučeného množství (1-2 kapky) takový problém vůbec nenastane. Pro recenzi ale potřebuju vyzkoušet všechno možné, proto zmiňuju i tento poznatek.

Ať sérum zkombinuju s čímkoli, tak se nedrolí a nelepí a je to jeden z nejvíc kamarádských přípravků na pleť ve vztahu k ostatním produktům. Zkoušeno i se sérem Kvitok Bakuchiol, které taktéž právě testuju (má fungovat jako rostlinná náhrada retinolu – čili vitaminu A – bez jeho vedlejších účinků).

Závěrem Sérum Rostlinný kolagen je pro mě moc příjemný bonus ke stávající péči. Pleť zavlaží a viditelně i na dotek zjemní a zvláční. A to ještě předtím, než na sebe napatlám další zázraky, které tu mám. Během používání séra (ráno a večer) jsem snad nezaznamenala případ, že by byla pleť byť jen na vteřinku nepříjemně napjatá, nebo suchá.

kolagénNovinka
 
Klíčovou složkou séra je tzv. rostlinný kolagen, složený z glykoproteinů z rostlinných zdrojů s vlastnostmi podobnými...