Při nákupu nad 2 200 Kč na Vás v košíku čeká dáreček ❤

ALPHANOVA Opalovací krém ve spreji SPF 30

Krém je hodně tekutý a rozhodně se vyplatí s roztíráním dlouho neotálet. Mně připomíná skoro až řidší pleťové mléko. Což ale rozhodně nemluví v neprospěch Alphanova – spíš naopak. Krém se dokonale vstřebává, aniž byste kůži museli drát a půl hodiny vtírat bělobu jak blázni. Opalovák nanesete na kůži, několikrát jemně přejedete rukou po pokožce a on se doslova vpije před očima! A zanechá za sebou hebkou a ošetřenou pleť. Bomba!

Vůně je tak podmanivá, že si zaslouží samostatný odstavec! V popisku na e-shopu se píše, že je krém jemně parfémovaný vůní „monoi“ z Francouzské Polynésie. Což by měla být ve své nejčistší olejové podobě směs kokosové palmy a květiny tiaré. Parfemaci si představte jako lahodnou kombinaci kokosu, vanilky a kousku karamelu. A kdybych si chtěla hodně vymýšlet a zasnít se, tak možná i mix zralého banánu a šťavnatého manga bych v ní našla. Fantastická vůně, která vás v cuku letu přenese na exotický dovolenkový ostrov, kde pod nohama cítíte jemný bílý písek, kotníky vám omývá průzračná mořská voda a kousek od pláže se sklání obrovské palmy. Dokonalost na 9? V tomto případě „Alphanova„. A nejen kvůli vůni.

opalovaci krem ve spreji spf 30 125 g bioAkceOblíbenec
 
Přírodní opalovací krém bez obsahu nanočástic spolehlivě chrání všechny typy pokožky před působením UVB i UVA záření. Složení s...