Při nákupu nad 2 200 Kč na Vás v košíku čeká dáreček ❤

ERE PEREZ SOS papájová marmeláda

Extrémní prostřídání teplot mi zkřehlo pleť natolik, že jsem se mohla mazat jak zběsilá, ale kůže každou další vrstvu doslova vdechla a dál se loupala a pnula a mě z toho málem hráblo. Až pak mě napadlo zoufalé řešení a sáhla jsem po papájové marmeládě. Však co – vždyť na ní píšou, že je SOS! A tohle byl sakra stav nouze! Nerozpakovala jsem se do skleničky pořádně hrábnout (to byla vrstva tak za pade!) a snad dvě minuty jsem do obličeje jemně vtírala množstí o velikosti 2-3 hrášků. Mastnota nemastnota, vrněla jsem sama sobě pod rukama jak kočič! To vám byla taková úleva!

Dodávám, že jsem Ere Perez SOSku dávala na lehce navlhčenou pokožku, aby se olejové mazání do pleti hezky vstřebalo a jen na ní nesedělo a neklouzalo po povrchu. V ideálním případě, pokud se chcete s podkladem echt rozmazlovat, sáhněte po květové vodě (růže, levandule, cokoliv). Není to ale nutné – bohatě vám stačí i navlhčit dlaně pod vodou z kohoutku a otřít je o pleť. 

Jinak mastnou vrstvu jsem nechala komplet vstřebávat snad dvě hodiny – až pak jsem navlhčeným tamponem otřela pár zbytečků a těmi ještě domazala dekolt. Zbytek pleť vpila jak živou vodu. A stejně tak po téhle proceduře i vypada! Abych nezapomněla – marmeláda se dá aplikovat i na rty! Pokud je máte hodně popraskané a kůžičku napjatou a bolavou, na nic nečekejte a naneste na pusu silnější vrstvu. Pomáhá to okamžitě!

ere perez sos papajova marmelada 3470.217084881
 
Léčivá marmeláda pro pleť se stane skvělým, nezbytným partnerem na Vaše cesty. Pečující koktejl mangového másla, kokosu,...