Při nákupu nad 2 200 Kč na Vás v košíku čeká dáreček ❤

ECO BY SONYA Rozjasňující krém pro oční okolí Eye Compost

Moje hodnocení? Po třech měsících pravidelného používání zatraceně vysoké a můj závěr je takový, že krém stojí nejen za pozornost, ale i za nákup. Na poli očních krémů a patlátek se pohybuju už nějaký ten pátek a řekla bych, že je poměrně těžké mě něčím překvapit. Abych zaujatě pozdvihla obočí a vydala ze sebe pochvalné zamručení, to už musí být něco! V tomto případě hodnotím krém ne od prvních účinků (ty jsem prakticky nezaznamenala žádné), ale po dlouhodobém použití. Po nějakých 1-2 měsících mi totiž secvaklo, že navzdory silně nepravidelnému režimu (práce do noci, čtení nebo učení do rána) poslední dobou nevypadám tak úplně jako vysmažená fetka na heroinu, ani když zapomenu během dne pod oči ťupnout korektor. Může za to oční krém? Bez váhání ano!

Subjektivně bych hodnotila zlepšení vzhledu očního okolí po sečtení všech benefitů tak o 60%. I těch pár jemných linek, co mám, to vyhlazuje viditelně. Zesvětlování očního okolí pak není razantní a v žádném případě ho nečekejte ihned, ale o nějakých 30% to se stíny hnulo, řekla bych. A nemyslím si, že bych si to jen vsugerovávala. Na to mám krém v ruce už příliš dlouho. Eye Compost na mě dělá dojem, jako kdyby někdo smíchal 100% Pure Vitamin C pleťové sérum a oční krém proti kruhům pod očima od Nuxe. Z obou si vzal to nej a zkombinoval je v zajímavé modré hmotě. Za mě tedy ANO a přijde mi docela zvláštní, že jsem zatím nepotkala mnohem víc rozjásaných recenzí na tenhle maličký krém :-)

rozjasnujici krem pro ocni okoliOblíbenec
 
Rozjasňující oční krém Eye Compost je je doslova přeplněný vitamínem C! Krém zesvětluje, vyplňuje a pomáhá snižovat výskyt...