Při nákupu nad 2 200 Kč na Vás v košíku čeká dáreček ❤

LE PAPIER rtěnka Cerise, rtěnka Blossom a balzámek na rty Linden Flower

Balzám na rty Linden Flower - na rtech je VELMI příjemný, mazlavý a nelepivý. Jemné tenké kůžičce rtů okamžitě uleví. Pro velmi napjaté a přesušené rty je balzámek ekvivalent toho, když dáte napít člověku, který by za sklenici vody prodal vlastní babičku. Balzámkovou vrstvičku obnovuju podle potřeby několikrát za den, ale obecně můžu říct, že patří k tomu trvanlivějšímu z rodiny přírodních balzámků na rty.

Rtěnka Blossom - je studená růžová, která chvílemi přechází až k tzv. „nude“ odstínům, čili těm tělovým, které umí zvýrazňovat přirozenou barvu rtů. Na rozdíl od tělovek v sobě ale Blossom v žádném případě nemá náznak hnědé. A už vůbec v žádné mikromolekule své existence nepřechází do kýčové Barbie růžové. Možná o tzv. starorůžové by se dalo polemizovat. Ale i na tu chybí Blossom ta typická zaprášenost a staroba. Le Papier se zkrátka podařilo namíchat ideální růžovou, která bude slušet široké škále typů (nechci říkat rovnou „všem“, i když mi cuká ruka na klávesnici).

Rtěnka Cerise - Mám v hlavě zafixovanou zkušenost, že matná rtěnka = větší pravděpodobnost vysušování. Automaticky proto přemýšlím, jaký balzámek pod ně použít v případě, že mám vysušené rty. A vlastně i tehdy, když je vysušené zrovna nemám. Jaké bylo ale moje překvapení, když jsem zjistila, že matná Cerise Le Papier ŽÁDNÝ podklad nepotřebuje! Nemusím sáhnout ani po balzámku, ani po zvhlčujícím olejovém peelingu. I když mám rty suché a napjaté, prostě je přemaluju rtěnkou a mám pocit, jako kdybych nanesla balzámek. Rtům se okamžitě uleví, rtěnka na nich nepřirozeně nesedí, ale dokonale přilne a vůbec o ní nevím. Mluvit o botech, okamžitě prohlásím, že se nosí TAK pohodlně, jako kdyby to byly domácí plyšové papučky. Nemáte pocit, že byste měli rty co chvilka mnout mezi sebou, nelepí se vám k sobě, ani nepříjemně nestahují. Je to bez debat jedna z nejkomfortnějších rtěnek, které jsem kdy měla.

Lipstick GN Blosssom
 
Le Papier přírodní lesklá rtěnka na rty je převratný přírodní...
lepapier lippebalsam lindenblueten 1
 
Le Papier přírodní balzám na rty je převratný přírodní...
Lipstick MM Cerise
 
Le Papier přírodní matná rtěnka na rty je převratný přírodní...