Při nákupu nad 2 200 Kč na Vás v košíku čeká dáreček ❤

ERE PEREZ Řasenka s mandlovým olejem a vanilkový rozjasňovač

Vypadá nenápadně a klame tenkým tělem. Jednoduchá kulatá krabička s bílým šroubovacím víčkem totiž ukrývá poklad s velkým P, vážení! Jestli jste si doteď (stejně, jako já) mysleli, že vaše nejoblíbenější malovátko je korektor, tužka na obočí, nebo řasenka, tak jste vedle, jak ta jedle! Jen jednou jedinkrát naberete na prst maličko vanilkového rozjasňovače… Lehce jej rozetřete na lícní kosti, pod obočí, nebo jej ťupnete na malinkatou srdíčkovou prohlubeň nad horním rtem… A jste v háji! Srdce se vám rozbuší a dech zatají. TOHLE je totiž ono!

Ale abych nějak vysvětlila, o co vlastně jde. Rozjasňovač je tuze užitečná věc, pokud většinu času vypadáte, že vás omylem vyhrabali při archeologických vykopávkách a vy jste celí takoví matní a bledí a nezdravě vypadající. Blbě se to popisuje, ale kdo to někdy zažil, nejspíš teď souhlasně pokyvuje. Pokud se totiž tento vyblitý matný stav pokusíte rozzářit pouze tvářenkou, budete připomínat Marfušku, nehledě na to, jak málo produktu se vám podaří nanést. Nebude to ono. Když ale použijete navíc i kouzelný rozjasňovač, který dodá těm správným místům na obličeji zdravý lesk, rázem okolí přesvědčíte, že jste se dnes vyspinkali do růžova a vaše pleť dostane přesně tu jiskru, co jí chybí!

První vyzkoušení – absolutní nadšení! Kartáček je tak šikovný, že byste s ním vymalovali očičko i malému plyšákovi. Tak skvěle se s kartáčkem manipuluje a není problém se s ním vytočit a domalovat i jednotlivou zapomenutou řasu, kdyby na to přišlo. Řasenka nabírala dostatek barvy a řasy barvila tou nejtemnější černou, jakou jsem kdy viděla!

ere perez vodeodolna rasenka s avokadem cerna 3597.2090501982
 
Exkluzivní přírodní řasenka Ere Perez je vyrobena z mandlového oleje, který má vynikající hydratační a pečující účinky. Je...
ErePerez VanillaHighlighter 640x960 WEB FallingStar
 
Přírodní krémový rozjasňovač Ere Perez pro zářivou pleť Vám pomůže zdůraznit správná místa na obličeji, dodá pleti jemný...