Při nákupu nad 2 300 Kč na Vás v košíku čeká dáreček ❤

KVITOK Oční krém s extraktem z plamatky a přesličky

Krém je světležlutý, velmi lehoučký a středně hutný. Při testovací aplikaci na ruku drží tvar, ale vůbec ho necítíte, protože je našlehaný jak obláček. Já ve vůni cítím náznak kyselkavého rakytníku a muškátu (které ale ve složení nejsou) s čímsi zastřeně dusným. Chlap při prvním ovonění bez váhání prohlásil, že je v tom růže (růžová voda je hned na prvním místě v soupisce ingrediencí). Pak kdo tu má lepší nos… Výsledek je velice jemný, skoro až neznatelný. Ostatně, tak by to asi mělo u krému tohoto typu být, aby parfemací zbytečně nedráždil citlivější oči.

Roztíratelnost bych přirovnala k arganovému pleťovému krému od stejné značky. Je velmi dobrá, ale trvá asi o tři máznutí déle, než se krém beze zbytku vstřebá a nezůstanou po něm žádné stopy. Pokožka je na dotek ošetřená a nemastná. Hodnotím pozitivně také to, že na krém můžu bez problémů vstvit (už chvilku po aplikaci) minerální nebo krémový korektor a ten se nedrolí, nemapuje, neflekatí.

Balení taktéž není co vytknout, pumpička byla v pořádku a rozchodila jsem ji okamžitě. Dobře se s ní dávkuje i mikromnožství, což je u očního krému velká výhoda.

Očný krém s extraktom z plamatky a prasličky 15 ml
 
Oční krém je určený pro jemnou péči o citlivou pokožku v oblasti očí, která je tenčí a méně odolná. Proto se na ní znaky...